• Свеж
Дизајн на „Зима во планинско село“ Традиционално печатење на природно бор дрво

Дизајн на „Зима во планинско село“ Традиционално печатење на природно бор дрво

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . детали за детали за детали за дрвото малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно печатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : пејзажи Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Бела 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Kali_store Женски Модни Дуксери И Дуксери Женски Меки Маици Со Долги Ракави Брзо Суво Тренингот Екипажот Вратот Маици Повик

Женска Секојдневна Контрастна Боја Графичка Маица Со Долги Ракави Дуксер За Вратот На Екипажот Женски �

DEN 351.84

Јумилов Женски Градник Градник Градник Бралета Голем Мазен Градник Удобност Со Цврста Боја Камис Прилагодлив Градник

Големина : 36 Под Биста : 75см / 29.53 "Големина : 38 Под Биста : 79см / 31.10" Големина : 40 Под Биста : 83см / 32.68 "Големина

DEN 879.84

Лудило 247-SWS1020E CGY-2XL Менс Основи И Ту Класичен Опуштен Фит Пуловер Екипаж Лесен Дуксер Со Долги Ракави Од Руно, Јаглен

Менс Активни Најважен Од најважните работи во плакарот како маици, боксери и чорапи до потење, дуксери и

DEN 2.33

Јубатуо Женски Врвови Модни Жени Секси Секојдневни Еднобојни Памучни Ленени Везови Маици Со Кратки Ракави За Жени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 1.33

Соларна Енергија Банка Пренослив Полнач Безжичен Соларен Панел Надворешна Батерија 5V ДВОЈНА USB LED Фенерче ЗА IOS & Android

Параметри : Влез : 5 V / 1А Излез : 5 V / 2 X1 A Големина : 1477418mm нето тежина : 230g Моќност на соларниот панел : едине�

DEN 799.84