• Свеж
Кетрин Филипс „Роуз лисја“ платно уметност

Кетрин Филипс „Роуз лисја“ платно уметност

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.Уметник : Кетрин Филипссубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на лисја од роза. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Симпатична Футрола За Телефон Со Печурки за iPhone 12 iPhone Pro Musетски Трендовски Капак На Куќиштето Tpu Браник Тврд Заден

симпатична телефонска обвивка со / дизајнирана алуминиумска задна кутија отпорна на удари против греб

DEN 0.33