• Свеж
Aukfa кревети со големина на близнаци, дрвена рамка за деца, бело

Aukfa кревети со големина на близнаци, дрвена рамка за деца, бело

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спијте во стил со прилагодливиот, дизајн за заштеда на простор на креветот Аукафа. Зголемениот капацитет за спиење е решение за здравиот разум за колиби, пошироко семејство, гости надвор од градот или домаќин на разоткриените пријатели на вашето дете за спиење. Aukfa има финиш на мока, чисти линии и хоризонтални летви со вграден Stepladder за пристап до горниот кревет. Секој кревет има свој личен простор со лесен сигурен пристап во и надвор. Уникатниот дизајн на креветот на подот ќе ви овозможи да го зголемите вашиот простор додека цврстата, цврста конструкција додава и издржливост и функционалност. Забавно, безбедно и стилски, креветот за близнаци на Аукфа е совршен противотров за спиење повеќе луѓе на помали простори. Aukfa близнак над креветот со близнаци, дрвена постелнина со афети чувар и скала за деца, бел дизајн за заштеда на простор, близнак кревет. Достапно во бела, сива и кафеава завршница. Не е потребна пролет за кутии, вклучени се лекови за кревет. Слушалката и подножјето имаат комбинација на целосен дизајн на панел и SLAT. Идеално за поединци кои споделуваат спални соби кои сакаат дополнителна просторија за активности. Секој кревет поддржува максимум 200 фунти. Максимална препорачана дебелина на душекот : 6 ". Собрани димензии : 79,5" x 43,6 "x 44,5". 1-годишна ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства Цк2494дс Божиќни Светла Ших Цу Кутре Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ЦК2494ДС1216 Божиќни Светла Ших Цу Кученце Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разн�

DEN 382.40

Женски Летни Блузи За Резервоари За Летни Резервоари Неправилно Печатење Врзан Ремен V - Врат Ниско Исечен Елек Без Грб

Нашата големина Е Азиска големина!!! Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производо

DEN 215.84

Хановер Монако 6-Парче Двор Јадење Во Собата Во Тен Со Вртливата Рокери, Клупа, 40 68 Плочка Врвот Маса, Фт. Чадор И Штанд

Монако 6парче јадење сет Е дефинирање на отворено главен кој брзо ќе стане централен дел на отворено заб

DEN 2.00

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Бриџхемптон Сина Метална Шевролет Корвета

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84