• Свеж
Линен Бинум, лизгачки стол, сива и жолта

Линен Бинум, лизгачки стол, сива и жолта

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Осветлете го вашиот дом со веселиот изглед на овој акцент стол со цветни тапацир во топли, неутрални нијанси. Идеално за секој преоден, фарма или современ дом, ова столче вклучува засилени дрвени нозе за здрав дизајн. Плишан и удобно, ова столче се занимава со досадна спална соба, дневна соба или канцеларија со својата шармантна едноставност. Достапно во многу различни бои и обрасци. Разновиден дизајн и стил. Значителна, издржлива подлога за долготрајна удобност. Црна завршница. Сива и жолта цветна тапацир. Димензии на седиштата : 22,5 "W x 21.5" D; Димензии на столчето : 22 "W x 18" H. Висина на седиштето : 18 ". Ограничување на тежината : 275 фунти. Собрани димензии : 22,5" W x 30 "D x 33" H. H. Бродови во 1 кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хановер Монако 6-Парче Двор Јадење Во Собата Во Тен Со Вртливата Рокери, Клупа, 40 68 Плочка Врвот Маса, Фт. Чадор И Штанд

Монако 6парче јадење сет Е дефинирање на отворено главен кој брзо ќе стане централен дел на отворено заб

DEN 2.00