• Свеж
Детско место бебе момче и дете за кратки ракави за кратки ракави, со големина на новороденчиња

Детско место бебе момче и дете за кратки ракави за кратки ракави, со големина на новороденчиња

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Детско место бебе момче печатено и блокирано во боја Краток ракав 2 пакет плетен ромпер сет, големини 0-24 месеци се мијат внатре во машината миење ладен нежен циклус со слични бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво слабо железо кога е потребно железо на обратна насока на обратна насока на обратна насока на обратна насока Страна не декорација / лого на железо. Jerseyерси Памук 100% . Греј Ромпер има функционална плоча за копчиња во предниот дел. Функционални прилепувања на дното на ромперот за затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.