• Свеж
Едгемод Сеговија стаклена масичка за кафе во орев

Едгемод Сеговија стаклена масичка за кафе во орев

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Отворете го вашиот простор за живеење со масичката за кафе Сеговија. Tabletop во стилот на Shadowbox има полица за складирање под неговиот кален стаклен врв, нудејќи ви го целиот простор што ви треба додека ја одржувате дневната соба отворена и опуштена. Елегантно минималистичка, класично модерна и бесконечно прилагодлива, масата за кафе Сеговија е јасен избор за централен дел во вашиот простор за живеење. Segovia може да се спари со Top Top Desk Segovia за комбиниран живот и работен простор. Цврста конструкција на гума. Елегантен отворен кабинет MDF. Транспарентно темперирано стакло работна површина. Заштитни влошки на нозете. Потребно е лесно собрание. Севкупни димензии на производот : 43.25''w x 21.75''d x 16'''h. Димензии на полицата : 39.25''w x 18.75''d x 3.25'''h. Подот до дното на полицата : 11.5'''h.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

QuickSteer ES2150RL Управувач за управување со врзана врата се вклопува Изберете: 1982- Форд Мустанг, 1982 година- Форд Тандерберд

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

DEN 1904.96

Компатибилен Со Google Pixel Pro Телефон Случај, Мермер-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Google Pixel

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 3.00

Острилка За Џебни Ножеви, Пренослив Мини Острилка За Ножеви Мултифункционален Дизајн Со Двојна Флејта За Ножици Црвено

Острилка За Џебни Ножеви, Пренослив Мини Острилка За Ножеви Мултифункционален Дизајн Со Двојна Флејта �

DEN 1.00