• Свеж
Графички резервоар за момчиња за деца, 3-пакувања, големини XS-XXL

Графички резервоар за момчиња за деца, 3-пакувања, големини XS-XXL

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тропските резервоари за 3-пакувања на момчињата за деца се совршени за летните временски услови. Оваа 3-пакет вклучува : 1 сеопфатна шема на палми, 1 блокада со предниот џеб на градите и 1 графички резервоар со "Chill Vibes " напишано на предната страна. Овие врвови на резервоарот за екипаж на ребра, плетено, ќе го задржат вашето дете да изгледа кул и да се чувствува кул. Доаѓа во големини 4-16. Момчињата се мешаат и одговараат на резервоарот без ракави со ракави од 3 пакувања. Направено од 60% памук/40% полиестерски дрес. Пакет од 3 врвови на резервоарот вклучува : . 1 резервоар со врвни ленти. 1 резервоар со врвот на резервоарот со блокада на бои и џеб на градите. 1 резервоар со врвот со „студени вибрации“ и тропски лисја графички дизајн однапред. Контрастни ребра-плетени екипаж на вратот и раката. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.