• Свеж
Бесплатно склопување на рамо фустан од рамо жени

Бесплатно склопување на рамо фустан од рамо жени

DEN 128.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Pullover и Go фустанот од бесплатно склопување - удобно, меко и ажурирано со ракави за пафчиња за да го одржите вашиот изглед сериозно стилски. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’1 ”и носи големина S. fit : опуштено. Должина : Силуета : маица; приближно. 33 ”долго од центарот на вратот. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : кратки, ракави на ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : манжетни за ракави со ребра; Супер-мек Француски Тери ткаенина; нелиран. Onенски фустан од рамо на рамо од слободно собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модерна овен зачудувачки портрет животни и инсекти сликање нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 1.00

Симболи на „Ступел индустрии“ минимално потресена модна типографија, 12, дизајнирана од Мартина Павлова

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 303.84