• Свеж
ДизајнАрт „Гроздобер француска бања I“ традиционално печатење во бања на природно бор дрво

ДизајнАрт „Гроздобер француска бања I“ традиционално печатење во бања на природно бор дрво

DEN 479.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСТО преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност е директно печатена на дрво со употреба на супериорно Квалитет 6 УВ мастило во боја,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : плоштад. - Предмет : Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : . - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : злато 100% рачно изработено во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Премија Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2009 - Тојота Корола Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 895.84

Графички резервоар за чудо на нација Графички резервоар и шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4- & плус

Совршено за време на игра или нејзиниот стил домаовој двопарчен сет од Wonder Nation има кул графички резерво�

DEN 0.33