• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Сила Апстрактна лисја едноставна јога фитнес личност графичка уметност Нерамената уметничка печатена wallидна уметност, 10х15

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Сила Апстрактна лисја едноставна јога фитнес личност графичка уметност Нерамената уметничка печатена wallидна

DEN 879.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . уметнички дела се однесуваат на : фитнес; Спорт; Вежбање; Спорт; Вежба; Јога; Јачина. Дизајн од Викторија Барнс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.