• Свеж
Студената индустрија на Слупел, крајбрежен светилник чисто сино небо графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Емили Ка?

Студената индустрија на Слупел, крајбрежен светилник чисто сино небо графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на : архитектура, зграда, светилник, светилник, домување, на отворено, сликарство, ограда, океан, брег, небо. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за виси . Дизајн од Емили Калина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Picture-Tiles.com: Волк Керамички Плочки Ѕид Фреска WAL501235-66XL. 72W 72 H користење 12 12 керамички Плочки - Сатенска Завршница

НАСЛОВ На МУРАЛОТ : Волк Керамички Плочки Ѕид Мурал Кујна Задна Бања ТУШ WAL50123566 XLMURAL ГОЛЕМИНА : 72"W x 72"H кор�

DEN 1.33