• Свеж
Уникатни поволни цени на плус големината на големината на рамената на рамото на рамото

Уникатни поволни цени на плус големината на големината на рамената на рамото на рамото

DEN 335.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дизајнирано со snazzy stappy ладни рамења за допир на модерната талент, овој врв наскоро ќе биде нов фаворит. Овој опуштен стил има ласкаво деколте и ракави на труба, кои можете да ги носите овој главен дел со сите ваши омилени дното. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 41 инчи, половината : 29 7/8 инчи, колк : 47 1/4 инчи, тежина : 185 фунти, моделот носи табела со големина на 1x.body (во инчи ) Меѓународна големина гарнир на градите гарнир на половината вкупна должина 1x - 44 1/8 44 7/8 - 26 6/82x - - 47 2/8 - 48 27 1/83x - - 50 6/8 - 51 5/8 27 4/84x 54 3/8 -55 1/8 28 Единствени поволни цени на јуниорите плус големина на рамо на рамото на рамото на рамото врвни розови 4x 95% полиестер 5% спандекс. Увезен. Ладно рамо. Опуштено вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Фаб Ц01100ЦЦ - Нерф Чекор Бар Нерф Чекор в Пристап До Кревет Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2004-ГМЦ НОВА СИЕРА

Опрема, алатки, ремени и многу повеќе Ние ги дизајнираме и произведуваме најсилните, најтрајните И нају�

DEN 0.33