• Свеж
Телото за контрола на рака на средината на бутот. Шапер на телото, облека за рака

Телото за контрола на рака на средината на бутот. Шапер на телото, облека за рака

DEN 633.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Беспрекорен облик на телото за жени : Погледнете и се чувствувате фантастично во нашата ракав со целосна телесна компресија облека со ракави со ракави со ракави. Оваа постепена операција за компресија на телото за жени ќе го тенок и ќе го прегрне целото тело : бутовите, задникот, колковите, абдоминалната област, градите и горниот/долниот торзо и рацете. Овој каросерија тонови и пикап по вашата операција. Нашата контрола за контрола на стомакот е удобно со рамни шевови невидливи под облеката. Достапно со краток ракав гордо направен во САД * Отворена биста за облеката на кој било сопствен градник!. Насочени компресиски киноли средни, фирми назад и тонови на бутовите. * Непречено транзиции без дизајн на нозе, без тркалање или врзување. * Шапер за рака на долги ракави Намалете ја несаканата рамка на раката. * Направено во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лау де тоалет Од Карвен За Жени-Комплет За Подароци 3.33 Оз ЕДТ Спреј, 3.33 Мл Лесен Крем За Тело, 3.33 Мл Лесен Гел За Бања

Лансиран од дизајнерската куќа На Кристијан Диор во 1988 година Овој машки мирис има мешавина од сицилија

DEN 479.68