• Свеж
Бактон Студио Хејли Светло сива тапацирана целосна големина на дневникот со кревети за скут

Бактон Студио Хејли Светло сива тапацирана целосна големина на дневникот со кревети за скут

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прегрнете ги дремките на пладне и мирни ноќи на спиење со леглата на Хејли. Овој леб од дрво е тапациран во мека, еластична полиестерска ткаенина и е поставена со пена за најголема удобност. Туфтирањето на копчињата дава класичен изглед, додека сребрените нокти на главата ги истакнуваат елегантните кривини на страничните панели. Наменето и за стил и за функција, Хејли е опремена со кревање кревети со големина на близнаци за да обезбеди удобно сместување за гостите преку ноќ. Ден на леглата на Хејли е направен во Малезија и бара собрание. Roll-Out Brew-Brew-Breadle Bread; Конструиран од МДФ дрво и инженерско дрво; Тапациран во полиестерска ткаенина и поставена со пена; Копче затегнати; Сребрена трим за нокти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.