• Свеж
Машки машки 9 солиден карго шорцеви, големини 30-40

Машки машки 9 солиден карго шорцеви, големини 30-40

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршен за работа, игра и сите прилики! Овие панталони со димензии на Burnside Rugged Sturnugn Cultursily се карактеризираат со цел дизајн, за да можат да останат суви на копно или да се навлажни во вода. Удобно и направено во висококвалитетна и издржлива ткаенина, овие шорцеви за мажи се истакнуваат со истегнување на перформансите за да можете да останете активни цел ден со повеќе џебови за погодно да ги носите вашите најважни. Материјал : 95% најлон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10 ”inseam; 20 ”аутсам. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ocketsебови : 2 традиционални странични карго џебови; 1 дополнителен страничен џеб за патент; 1 плеер џеб; 2 странични џебови за цртање; 2 задни џебови. Карактеристики : Изведба на 4-насочно истегнување; Лесна и брза ткаенина за сушење; отпорност на брчки; УВ заштита и отпорност на згаснување; Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото. Машки шорцеви за карго од Барнсајд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.