• Свеж
Време и тота со торбичка

Време и тота со торбичка

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Еве пресврт на класичниот тоте со повеќекратни џебови за поштенски патенти за да ги носите вашите задолжителни. Оваа чанта од време и TRU е неопходен секојдневен додаток. Торба со средна големина; 12-1/2 ”w x 10” h x 4-3/4 ”d (ширина се мери преку дното на чантата). Мала торбичка; 4-1/2 ”W x 3-1/4” H x 3/8 ”D (ширината се мери преку дното на торбичката). Двојни рачки со капка 10 ”. Затворање на табулаторот магнетско копче на врвот. Надворешен поштенски џеб; Две надворешни џебови за лизгање. Поштенски џеб на врвот; Внатрешен поштенски преграда и поштенски џеб. Поштенска торбичка. Наредени. Човек направи материјали. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цетрио Женски Кошули-Лето Секси Среќен Печатење Редовни Тркалезни Вратот Кратки Ракави Блуза Блузи Жолта

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 39.Цетрио Женски КошулиЛетен Секси Среќен Принт Редовни Т

DEN 239.84

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Високо Без Грб Потресени Зелено-Сини Метал Затворен-Отворен Барстол

Украсете која било област во вашето живеалиште или комерцијална установа со оваа мултифункционална ме�

DEN 2.33