• Свеж
сикси мала бела цевка глазура за усни кадифе мат мат долготрајно сушење, не е лесно да се избледи, евтина домашна кал за усни

сикси мала бела цевка глазура за усни кадифе мат мат долготрајно сушење, не е лесно да се избледи, евтина домашна кал за усни

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : ја сакам калливата текстура на усните~маглата во прав и мат се превисоки, а преклопот е изненадувачки џи~ навистина е убаво и шесте бои се толку убави што повеќе не можат да ја изберат таа пијана убавина, изгледа толку добро~Спецификации : текстурата е маглива и каллива и мека,текстурата не ги покажува брчките на усните и мекото свилено чувство,устата не е сува или затегната,лесен и неоптоварен, многу послушен и не-боење~"мала количина на апликација може да се користи како руменило."Тајната на лесната шминка и нежност е тоа. Чукајте го нежно, горниот дел од лицето е многу проѕирен и кадифен, а млекото капе во млекото. Навистина го сакам~ го сакам~ и тенки и дебели премази изгледаат добро. Надворешното пакување е сеуште мало и свежо~Вклучен Пакет : Глазура за Усни*1 белешки : Забелешка : вистинската слика и сликата за боја на тестот се снимени под различна светлина, што ќе предизвика хроматска аберација. Самовилите ќе го добијат вистинскиот објект како стандард. Ако ви пречи, ве молиме не ја сликајте. Сликата е само за повикување. ксикси мала бела цевка усна глазура кадифе мат мат долготрајни не-сушење, не е лесно да исчезнат, евтини домашни усна кал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12