• Свеж
Машки Тенкови Врвови Денот На Независноста Шема За Печатење Тркалезен Врат Плус Големина Удобен Тен Врв

Машки Тенкови Врвови Денот На Независноста Шема За Печатење Тркалезен Врат Плус Големина Удобен Тен Врв

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 САД : 14 Биста : 114см/44.88" Рамо : 50см/19.69" Должина : 70.5 см/27.76" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 САД : 16 Биста : 120см/47.24" Рамо : 52см/20.47" Должина : 72см/28.35" Големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 САД : 18 БИСТА : 126cm/49.61" рамо : 54cm/21.26" должина : 73.5 Cm/28.94" големина : xxl Велика Британија : 24 ЕУ : 50 САД : 20 биста : 132cm/51.97" рамо : 56cm/22.05" должина : 75cm/29.53" големина : xxxl ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 52 САД : 22 БИСТА : 140СМ/55.12" рамо : 58см/22.83" должина : 76см/29.92" големина : ххххл велика британија : 28 Еу : 54 САД : 24 БИСТА : 148см/58.27" рамо : 60см/23.62" должина : 77см/30.31" лабава,дише,удобна И убава.Овој резервоар ги одржува мажите симпатични од глава до пети и ги подготвува мажите да го преземат денот. Од канцеларија до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Корисно за пролет, лето,aut,улична облека и секојдневно носење, исто така може да носи дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, работа,бизнис,танц, забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.