• Свеж
Женски јуниори од ванила starвезда со високи потресени мама фармерки

Женски јуниори од ванила starвезда со високи потресени мама фармерки

DEN 326.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Високиот пораст на мама од мама на ванила starвезда јуниор ја има мама што ја знаеш и сакаш, ажурирана со уништено колено и исцрпена полите. Секојдневната удобност во опуштената силуета, ткаенината за истегнување и високиот пораст го прави совршен избор за вашата обична гардероба, совпаѓајќи се со омилените врвови на култури, маици или џемпери. Материјал : 68% памук/25% полиестер/6% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено со права нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 "ИНСЕАМ. Затворање : копче и патент мува. Џебови : 3 предни џебови и 2 задни џебови држат најважни работи. Карактеристики : потресено колено; испружено полите; истегната ткаенина. Високиот пораст на јуниор, потресена мама фармерки од ванила везда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Таа Живееше Во Полн Цут II Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Таа �

DEN 0.33

Класичен Додатоци Во Текот На Диск Полипро Делукс Скокачки Капак Кампер Приколка, Се Вклопува до 8 '6 Приколки

Трајни полипро3 rv капаци обезбедуваат рационализирана, силна заштита која се издвојува од пакетот Кога

DEN 1.00