• Свеж
Персонализирана женска ѓердан со името на плочата со бело злато со бело злато, 18 “

Персонализирана женска ѓердан со името на плочата со бело злато со бело злато, 18 “

DEN 4000.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Облечете се во стил со персонализираниот ѓердан од бело злато на женски 10 KT, 18 ". Тоа е убав начин да ја надополниме вашата постојна колекција на додатоци и накит и тоа прави внимателен подарок за некој посебен. Елегантниот приврзок има име по ваш избор во Современа скрипта. Наведете едно име од четири до 12 букви. Изберете го сопственото име или на дете, внука, сопруга или друга сакана личност. Стилот е убав додаток на повеќето облека, вклучително и професионална и обична облека. Исто така, работи исто така во комбинација со други накит и додатоци. Заслепувачката завршница го прикажува својствениот сјај на скапоцениот метал и изгледа прекрасно против повеќето тонови на кожата. Интегрираните каули се безбедни, додека обезбедуваат рационализиран изглед. Овој персонализиран ѓердан за приврзоци вклучува ланец на јаже. Се одликува со лесно работење на пролетниот прстен за сигурно затворање. Персонализирани ѓердан за бело златно скрипта на женски 10 KT.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лументо Мажи Елек В Костум За Вратот Елеци Фустан Без Ракави Менс Ретро Надворешна Облека Гроздобер Шарени Црни С

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Елек Без Ракави, Свечен Фустан Елек, Мажи Костум Елек Тип

DEN 1.00

OAVQHLG3B Женски Еден Костим За Капење, Еднобоен Бикини Мал Свеж Шуплив Ремен Halterneck Едноделен Костим За Капење

женски костим за капење костим за капење бикини комплети танкини монокини едно парче две парчиња кости�

DEN 1.67