• Свеж
Време и време Pleенски плетени панталони за подигање

Време и време Pleенски плетени панталони за подигање

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : bootcut силуета; Должина на глуждот. Подигање : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 Декоративни џебови за заварување. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Двојно плетено ткаенина. Plенски плетени панталони за подигање од време и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.