• Свеж
Paw Patrol Boys Sport Sandals

Paw Patrol Boys Sport Sandals

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа сандала ќе го олесни жешкиот ден на стапалото на детето. Сите висококвалитетни синтетички горен материјал со удобна постава. Ќе го прегрне стапалото додека две затворање на Велкро на чекор и преку горниот дел од стапалото ќе го олесни и исклучува. Атлетик инспириран TPR Bown ќе го поддржува стапалото додека трча и игра додека не е обележувачки, не лизга. Официјално лиценциран Патролен производ PAW. Висококвалитетна синтетичка горната удобност наредена. Официјален производ за патрола PAW. Две затворања на Велкро за лесно и исклучување. Атлетик инспирирана од надворешната страна на не-лизгање не-марка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Miabella Cultured Cultured Folrwate Pearl Carat T.G.W. Аметист во форма на круша Аметист Тркан Танзанит и Дијамант Акцент Стерлинг

Боја, класа и стил, ако ова е она што го барате, тогаш оваа исклучителна мијабела култивирана слатководн�

DEN 2.00