• Свеж
Mduoduo 800W 12V 24v Ветер Генератор MPPT Полнење Контролер Ветер Турбина Моќ Регулатор

Mduoduo 800W 12V 24v Ветер Генератор MPPT Полнење Контролер Ветер Турбина Моќ Регулатор

DEN 5119.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : техничките компоненти Со Добар квалитет ја гарантираат неговата стабилност и сигурност.Комплетни карактеристики за електрична заштита што го прават системот посигурен.Школка против вода и прашина ја прави применлива во различни надворешни средини.Полнење за контрола на напон/струја осигурајте се дека батериите за складирање се дизајн на легура,мала големина,добар за дисипација на топлина.Спецификација : Одговара За Напон : DC12 V/24 V/48 VMaximum ветер-генератор моќ : 400 W/500 W/600 W/800 W/Водоотпорен : IP67 Protection : заштита од пренапон На Батеријата,ограничување на струјата на генераторот на ветер,сопирачка на генераторот на ветер,заштита на брзинатаиндикатор : Ledcability : начин на полнење на Режимот И БЕСШУМНО Растоварувањеработна ТЕМПЕРАТУРА : -35 € +75É/85% rh(без кондензација)ГОЛЕМИНА : 95 X 65 X 20 MMPACKAGE СОДРЖИНА : 1 x Ветер Генератор Контролернота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Техничките компоненти со добар квалитет ја гарантираат неговата стабилност и сигурност. Комплетни карактеристики за електрична заштита што го прават системот посигурен. Школка против вода и прашина ја прави применлива во различни надворешни средини. Напон / струја контрола полнење осигурајте се дека батериите за складирање се. Дизајн на легура, мала големина, добар за дисипација на топлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Денот на таткото Дуксери Со Качулка Дуксери За Мажи Мустаќи Тато Најголемата Идеја За Денот На Таткото

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

DEN 335.20

Винвуд Студио Мода И Глам Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Кукла Спомени-Ме Тера Да Се Прашувам Мода-Розова, Бела

Пистата Авенија Мода И Глам Ѕид Уметност Платно Отпечатоци "Кукла СпомениМе Тера Да Се Прашувам" МодаРо�

DEN 1.00

Панталони Жени, Опуштени Тексас Директно Панталони Дами Фармерки Улица Мода Широк Нога Панталони За Жени Темно Сина XL

Големина : С Половината : 72см / 28,35" Колк : 105см / 41,34" Должина : 103см / 40,55" Големина : М Половината : 76см / 29,92" Кол

DEN 3.00

Каролини Богатства CK1208JMAT Boerboel Мастиф Пролет Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Dooromat 36 L

Каролини Богатства CK1208 JMAT Boerboel Мастиф Пролет Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x3

DEN 3.00