• Свеж
Тешка длабока торба за базен со лисја од лисја на главата - одговара на повеќето столбови

Тешка длабока торба за базен со лисја од лисја на главата - одговара на повеќето столбови

DEN 411.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тешки лисја од лисја широко-уста Дизајн на структурна обликувана рамка Трајни долги мрежни мрежи за фаќање на пофини остатоци прицврстувачи на повеќето стандардни столбови со големина (1 "дијаметар) Димензии : 16 " Долг x 19,75 "широк материјал (и) : тешки Пластична пластика/најлонска мрежа длабока торба со лисја од лисја. Долго носење мрежа за фино-мрежа. Ширина од 16 инчи X 19,75 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ликовна Уметност Со заштитен знак Дендробиум На Орхидејата На Задниот Реј Платнена Уметност Од Берт Маерс

Уметник : Берт Маерс Предмет : Стил На Живот : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Г

DEN 399.84

Фурино Сврти-Н - Цевка Висока Крајна Маса Со Корпа За Отпадоци, Колумбија Орев Црна Темно Кафеава, Сет од 2

Создадете совршен простор во дневната соба со Висока маса Фурино Оваа маса од Високата класа ќе седи со�

DEN 647.36

Ступел Индустрии Класични Рози И Аранжман На Глобфлауер Гроздобер Избледени Тонови, 30, Дизајн На Ангела Меквин

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

DEN 669.44