• Свеж
Женски плус големина мидра тенок директен џин

Женски плус големина мидра тенок директен џин

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Women'sенски плус Sime Weath Plus Midrese Slim Straight Jeans комбинираат врвна ткаенина и фантастично одговара за да го создадете овој пар фармерки. Midrise Fit седи само на половината и ткаенината за премија за истегнување совршено се вклопува и ги размачкува вашите криви. Тенок директен стил на нозе без напор со скоро секој врв, туника, резервоар или џемпер. Конструкцијата од 5 џеб го прави ова класичен главен гардероба. Чувајте го вашиот зафатен живот напредувајќи се со Ли возачи- удобни, но сепак модерни парчиња што можат да ве одведат насекаде каде што треба да бидете со прекрасна вредност. Мало уништување лево, предниот колк и десното колено. Womenенски плус големина Мидрија тенок директен Jeanан Мидрејс одговара. Мека печатена еластична лента за половината за да се елиминира празнината. Затворање на копчињата со летање со патент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Винвуд Студио Мода И Глам Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Кукла Спомени-Ме Тера Да Се Прашувам Мода-Розова, Бела

Пистата Авенија Мода И Глам Ѕид Уметност Платно Отпечатоци "Кукла СпомениМе Тера Да Се Прашувам" МодаРо�

DEN 1.00

Случај за Iphone Pro Ма Случај, Геометриски Мермер Дизајн Стилски Сјајна Роза Злато Ленти Сјајни Тенок Случај Мека Гума Шок

БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН : Природен изглед кој е елегантен, функционален и шарен додека нуди трајна заштита �

DEN 2.33