• Свеж
Kensенски женски руширан дното на костимот за капење со високи половини

Kensенски женски руширан дното на костимот за капење со високи половини

DEN 239.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Kensенски женски рокетирани високи половини за капење, дното на костумот за капење, Kenseенски женски, со дното на костимот за капење со високи половини. Дното на високо-половината обезбедува ласкава покриеност на стомакот. • Висока половината • Среден пресек • Редовно миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Плус Големина Дозвола Мода Жени Лето Повик Лабава Памук И Лен Џеб Цврсти Панталони Панталони Армија Зелена

Модни Жени Летни Секојдневни Лабави Памучни И Ленени Џебни Цврсти Панталони Панталоникарактеристики :

DEN 319.84