• Свеж
Тавоп Танкини Со Висок Врат Женски Секси Печатење Солидна Плажа Бикини Костим За Капење Виолетова Големина 10

Тавоп Танкини Со Висок Врат Женски Секси Печатење Солидна Плажа Бикини Костим За Капење Виолетова Големина 10

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Без разлика дали барате совршен костим за капење за еден ден на плажа, забава во базен или одмор за одмор, ве покриваме со нашиот широк спектар на опции за костими за капење. Нашата колекција вклучува женски костими за капење во различни стилови, од класични едноделни до трендовски бикини, дизајнирани да ги ласкаат и подобрат вашите природни облини. Нудиме и низа костими за капење со плус големина, со опции кои се и стилски и удобни, за да се чувствувате сигурни и убави додека уживате во времето во вода. За помладите купувачи, нашата колекција костими за капење јуниори нуди интересен и разигран избор на опции за костими за капење, вклучувајќи шарени отпечатоци и слатки дизајни кои се совршени за младите и авантуристички. Со нашата посветеност на квалитетот, стилот и достапноста, уверени сме дека ќе го најдете совршениот костим за капење што одговара на вашето тело, вашиот стил и вашиот буџет. Тавоп Танкини Со Висок Врат Женски Секси Печатење Солидна Плажа Бикини Костим За Капење Виолетова Големина 10. Големина Шема : Големина : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 82-95см/32.28-33.46 "Хип : 96-101см/37.80-39.76 " Половината : 78-88см/30.71-34.65". Спецификации : Бои : Виолетова : 10генда : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Каузалност Пакет : 1 Еез Женски Костим за Капење. Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см) 13593.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.