• Свеж
Сочувство Картичка Сетови, Злато Сочувство, 25 Пакет

Сочувство Картичка Сетови, Злато Сочувство, 25 Пакет

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Џем Хартија Празно Комплетите Картички За Симпатии се одличен начин за испраќање добри желби и сочувство во текот на целата година. Овие картички се направени од мазни, висококвалитетни картони, така што знаете дека го добивате најдоброто од најдобрите. Овој конкретен комплет има злато со дизајн На Сочувство однадвор и празен ентериер за да можете да ја персонализирате вашата порака одвнатре. тој поставува доаѓаат со 25 картички и, исто така, 25 појавување на коверти, така што нема да се обидуваат да се најде нешто што работи. Големина : 5.625 х 7.875 Боја : Злато Со Сочувство Дизајн Количина : 25/пакет Симпатии Картички Со Едноставна Златна Тема. Големина : 6,25 х 7,9 инчи Количина На Картичка : 25 Картички и 25 Соодветни Пликови. Надворешна Порака : "Со Сочувство". Картичката Е Празна Одвнатре Со доволно простор за пишување сопствени пораки!. Овој Сет На Картички е совршен начин да испраќате добри желби и честитки до семејството, пријателите и саканите во текот на целата година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Xmarks Бебе Деца Девојки Осип Чувар На Долги Ракави Костим За Капење Поштенски Еден Костим За Капење 1-Години Девојки UPF 50+

Спецификација : Материјал : Полиестерген : Бебиња Тип На Шема : Сезона На Печатење : Четири Seasons SizeAgeLength(cm /

DEN 527.84