• Свеж
Злато од розово позлатено над стерлинг сребро создаден приврзок со сина сафир

Злато од розово позлатено над стерлинг сребро создаден приврзок со сина сафир

DEN 928.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој ѓердан за приврзоци прикажува форма на круша создадена сина сафир скапоцен камен. Се суспендира од 18-инчен роло ланец и се обезбедува со затворач на прстенот. Приврзокот и ланецот се изработени од 925 розово злато позлатено над среброто, тие се без оцрни и без никел. Розово злато позлатено над стерлинг сребро создаден приврзок со сина сафир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Недостаток на девојчиња за девојки Униформа за девојчиња, се протегаат плетенка фустан со плетенка, големини 4-16

Симпатична и стилска училишна униформа скокач од Wonder Nation ќе ја однесе до главата на часот Измислувањето

DEN 399.84

1- Карат Т.Г.В. КУШИОН КАТ СВЕТСКИ БЛАН ТОПАЗ И КАРАТ Т.В. Тркалезен дијамант 10kt бело злато овална врска прстен

Бидете трендсетер за додатоци за забави со овој волшебна миабела небо сина топаз дијамантска овална вр�

DEN 2.00

2. Кт Брилијантен Круг Намалување Природен Перидот 14к Бело Злато Пасијанс Со Акценти три-камен прстен големина 10.25

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 10671.68