• Свеж
Stuple Industries Вие сте израз на рудникот насмеано облак сонце виножито, 12, дизајниран од AE Design

Stuple Industries Вие сте израз на рудникот насмеано облак сонце виножито, 12, дизајниран од AE Design

DEN 143.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од AE Design.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Храбрите Младенчиња Мечка на дизни и Пиксар-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена-Атлетска Морнарица

Официјална Стока За Пиксар Дизни / Пиксар Храбра Маица За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Пиксар Маици С�

DEN 527.84

Лесни Подни Светилки За Дневна Соба, Стоечки Светилки Со Е Гроздобер Едисон Светилки, Ул Наведени Приклучок

Идеален избор за внатрешно амбиентално осветлување, оваа едноставна и елегантна подна ламба обезбедув�

DEN 559.84