• Свеж
1- Карат Т.В. Дијамант со три-камен 14 кт прстен за ангажман на розово злато

1- Карат Т.В. Дијамант со три-камен 14 кт прстен за ангажман на розово злато

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прогласете ја вашата loveубов искрено, убаво, со класичен дијамантски прстен со три камен. Модерни во розово злато, три тркалезни дијаманти се совршено усогласени на врвот на полираната шанка. Сјајни со дијаманти, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 1-1/4 Карат Т.В. Дијамант три-камен 14 KT прстен за ангажман на розово злато : Тежина на дијамант : 1-1/4 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бело Куќиште За Цвеќе За Samsung Galaxy Note плус 10+ 5G 6.8 Tpu Јасно Меко И Флексибилно Ултра Тенко Отпорно На Удари Против

Целосна Заштита : Меката флексибилна рамка НА ТПУ со 4 армирани агли обезбедува апсорпција на капки за з�

DEN 2.00

Машки Кошули Машки Кратки Ракави Графички И Везени Модни Маици Пролет И Лето Кратки Ракави Печатени Кафеави 5XL

Машки Графички И Везени Модни Маици Пролет И Лето Печатени Кратки Ракавиатрибути На Производот : Меко и

DEN 1.33

Верпетридура Мултифункционално Сликарство Сенка За Очи Помошен Артефакт Маскара Сликарство Ајлајнер Силиконски Трепки

Користете Методпоставете ја големата страна лесно на очниот капак за да помогнете во четкањето на горн�

DEN 207.84