• Свеж
Куристан Паша Нахаванд Област Килим, Каберне, 9' 12'

Куристан Паша Нахаванд Област Килим, Каберне, 9' 12'

DEN 1948.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уникатен спој на класичен и современ, Тепих Од Областа Куристан-Паша Нахаванд нуди серија теписи со тон на скапоцени камења кои се дизајнирани да го осветлат изгледот на секој преоден амбиент во домот. Со својата свежа, модерна палета на бои и низа модерно-традиционални обрасци, овие скапоцени подни облоги се совршено прилагодени за простори кои ја спојуваат софистицираната традиција со личниот стил. Одликувајќи се со машинско ткаена основа од 100% полиестер што обезбедува мека под нозете и шик привлечност, изработката и материјалите што се применуваат на овие дигитално печатени теписи е супериорна во однос на која било друга област од ваков вид на денешниот пазар. Додавањето на подлога што не се лизга и рабовите зашиени со седло ја зголемуваат вкупната вредност на оваа уникатна колекција. Или користени како акцентно парче или како примарна инспирација за целосна шема за украсување, овие дизајни од стариот свет во модерната интерпретација сигурно ќе станат точка на интерес за секој ентериер. Куристан Паша Нахаванд Област Килим : Седло-Зашиени Рабови . Стариот Свет Дизајни Во Модерна Интерпретација. Дигитално Печатени. Машина-Ткаени Со Не-Пропадна Поддршка. Потресена Завршница. Висина купот : 0.276 во. Изработени од 100% Полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сензорот За Систем За Следење На Притисокот во гумите Одговара изберете: 2000-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Tpms Сензор (315 MHz) Кадилак, Сензор За Систем За Следење На Притисокот Во Гумите Chevrolet Дополнителни Функции

DEN 895.84

Хавајска Кошула За Мажи Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Беж

Машка Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Карактеристики : ● Ма�

DEN 249.44

Булман, Џеј Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Фронтон На Храмот Во Асиси

Булман, Ј 11х14 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Фронтон На Храмот �

DEN 0.67

Постелнина 9 Капка Целосна Големина Медитеранско Сино Здолниште Со Цврст Кревет Разбушавена Шема Микрофибер

Колекцијата ПОСТЕЛНИНА SGI ги нуди најдобрите чаршафи на пазарот бидејќи се направени од најдобриот мат�

DEN 1.33

Yustda AGG Универзален Паметен HDTV Монитор КАБЕЛ За Снабдување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел-Prong NEMA 5 - 15p Машки До IEC

Јустда 18 AWG Универзален Паметен HDTV Монитор КОМПЈУТЕР AC Кабел За Снабдување Кабел 3 Prong NEMA 515p Машки ДО IEC320

DEN 399.84