• Свеж
Pantanssaver Custom Fit Mats Floor For Hyundai Palisade - целата заштита на времето - Поставете

Pantanssaver Custom Fit Mats Floor For Hyundai Palisade - целата заштита на времето - Поставете

DEN 1503.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот Постави : Дизајнирано прилагодено Поставете ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut to order to fit the exact layout so that it install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required.PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, snow, mud, spills, и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Течност и лесно избришете или исплакнете чисто. Mats душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76 ° F (-60 ° C). Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот. Обично вклопување - Користејќи технологија за скенирање на ласерско скенирање со голема прецизност, секој под -мат е изработен за вашето возило со максимална покриеност во споредба со OEM и универзалните автомобили за автомобили . Сите временски услови - подните душеци се дизајнирани да обезбедат целосна автомобилска заштита од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија , кал, сол, дожд, снег и одржувајте го подот на вашето возило чист и свеж во сите сезони . изградена до последната - ПВЦ гумената површина нуди водоотпорна заштита со стража против излевање и остатоци, гаранција на производителот на живот. Pantssaver Custom Fit Mats Floor Mats For Hyundai Palisade 2022 Целокупната заштита на времето -1 и 2-ри ред (беж)-висока зголемена гранична заштита одлична за фаќање на излевања и лесни додатоци за плакнење-автомобил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства Цк2494дс Божиќни Светла Ших Цу Кутре Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ЦК2494ДС1216 Божиќни Светла Ших Цу Кученце Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разн�

DEN 382.40