• Свеж
Матрица 8.5 11 Матрица

Матрица 8.5 11 Матрица

DEN 175.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Матрицил1 8, 5х11 Матрица-Џек-О-Фенер 1 Матрица 1-Матрица. Совршен за правење сопствени маици, дизајнирање мурали на вашите ѕидови или прилагодување на што било! Овој пакет содржи една матрица од 11х8-1/2 инчи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Произведено во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.