• Свеж
Карат Т.В. Дијамантски пасијанс 14KT прстен за ангажман на жолто злато

Карат Т.В. Дијамантски пасијанс 14KT прстен за ангажман на жолто злато

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Едноставна и зачудувачка, побарајте ја раката со овој неверојатен прстен за ангажман на дијаманти. Прекрасно изработено во жолто злато, овој прстен прикажува прекрасен тркалезен дијамантски пасијанс кој стои висок во поставката од четири поени. Толку елегантно не треба дополнителна придружба, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 1 Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt прстен за ангажман на жолто злато : Тежина на дијамант : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33