• Свеж
Монтаук Бејли Геометриски Дијамантски Памучен Килим, Беж, 3'5'

Монтаук Бејли Геометриски Дијамантски Памучен Килим, Беж, 3'5'

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Додатоци во сликата на животниот стил не се вклучени. Достапно во повеќе бои и големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.