• Свеж
Срцев n здроби женски образци со отворен пред-кардиган

Срцев n здроби женски образци со отворен пред-кардиган

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Шема кардиган срце n здроби срцев модел кардиган : мерења на моделот : висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина М. долг ракав. Лесен за грижа и носење. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со како боја, не бели, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно. : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина М. долг ракав. Лесен за грижа и носење. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со како боја, не бели, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Буба ЈАЖЕ 176680rdg Моќ Истегнување Обновување Јаже, 7 8 стапки. -Јаже за Наплата на тешки Возила: 28, фунти. Кршење Сила-Црвено

Оригиналниот ремен бастер! Користете го ова јаже за обновување надвор од патот за камиони 4х4, Џипови и Т�

DEN 559.84