• Свеж
Пролетната улица за предвидување биро

Пролетната улица за предвидување биро

DEN 799.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подобрете ја просторијата со 10 -те пролетни улични биро за предвидување. Тоа е едноставен избор за секој на кој му треба компактна област за користење лаптоп, организирање документи и многу повеќе. Современиот изглед е исправен за домашна канцеларија, професионален простор или студиски ќош. Стаклен горниот панел и елегантните линии се комбинираат во дизајн кој лесно се комбинира со широк спектар на декор. Изгледа добро со повеќето палети на бои. Платформата за повлекување е идеална за држење тастатура или едноставно проширување на вашата работна површина. Вграденото складирање помага да ги задржите вашите најмали канцелариски најважни работи, како што се клипови за хартија, прибор за лента и пишување. Спарете ја оваа стаклена канцеларија со најпосакувана столица за задачи (продадено одделно). Потребно е одредено склопување. 10 пролетна улица за предвидување на улицата : стакло врвен панел. Канцеларија со фиока за дополнителен простор. Вградена организација. Стакло врвна канцеларија биро се одликува со прекрасна завршница. Потребно е собрание. Димензии : 44 "W x 20" D X 32 "H. Достапно во разни бои. Столчиња за биро и задачи се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на столчиња за биро и задачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries го прави она што ве прави среќни гроздобер црвени обрасци, 30, дизајн од Стефани работник Марот Марот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 143.84

Stuple Industries Kiwi Bird Jogging вежба за вежбање патики илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.67

Дизајн 'Апстрактна минимална месечина и сонце во тонови на Земјата IV' модерен часовник од дрвени woodидови

Овој оригинален модерно тркалезно дрво wallиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и во со�

DEN 2544.00