• Свеж
Мамут Конец Џвакање Близнак Влечење Јаже Куче Играчка Со Гумена Рачка, Мали, 16

Мамут Конец Џвакање Близнак Влечење Јаже Куче Играчка Со Гумена Рачка, Мали, 16

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа издржлива Играчка Со Јаже За Кучиња со гумена рачка е направена за играње, фрлање и влечење. Изработена од врвни влакна од јаже од памучна мешавина, оваа играчка за влечење ги мие забите на вашето куче додека џвака и игра. Портокаловата рачка е идеална за играње игри со фрлање и влечење со вашето кученце, а издржливиот гумен материјал ги издржува навиките за џвакање на вашето кученце. Големината на оваа повеќебојна играчка со јаже за кучиња е идеална за раси со мала големина. Играчка со јаже за кучиња : Одржувајте ја менталната хигиена на вашето куче со оваа играчка за влечење близнаци. Изработени од врвни влакна од јаже од памучна мешавина. Гумената рачка на оваа играчка за влечење кучиња е идеална за кученца кои сакаат да џвакаат. Јажето влакна конец забите на кучињата додека џвакаат и играат. Оваа повеќебојна играчка за џвакање кучиња од 16 инчи е идеална за кучиња со мала големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Улица блекхок-Х ХУ УХП 245 45Р 99В ХЛ Патничка Гума Одговара: 2014-Мерцедес-бенц е 4матик, Форд Мустангот СВТ Кобра Р

Улица блекхокH HU01 245 / 45 R17 99 W XloverviewthertH HU01 од Black Hawk е гума за сите сезони со ултра високи перформанси која н

DEN 0.67