• Свеж
Ackenta Phi R 245 40R 97y

Ackenta Phi R 245 40R 97y

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Accelegra Phi r е исто како и нашата фи -гума, но со ажуриран дизајн на шара. Гума за перформанси во сите сезони што нуди одлично ракување и стабилност, PHI-R има троен дизајн на ребра и дополнителни сипи за подобрување на способноста за управување и намалување на бучавата. Покрај тоа, PHI R е опфатен со гаранција за километража на Акцелера и заштита на опасност од патот. Разновидноста на соединението за гуми го прави Accelera Phi r идеален избор за возачите кои бараат цврста секојдневна гума или гума за која можат да научат да се трка. Phi r може да се користи и како улична легална тркачка гума за денови за наноси и патеки. Стока.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жени Обични Трендовски Цветни Пеперутки Печатени Пуловер Долги Ракави Копчиња Лабава Блуза Врвови Јуниори

①Прилика Дозвола За Облека За Девојки Овој обичен пуловер дуксер е идеален избор во вашата есенска зим�

DEN 319.84

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сини Килими За Современа Област, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.67