• Свеж
Пепе Тамбе „Непознато“ платно уметност

Пепе Тамбе „Непознато“ платно уметност

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уметник : acksексон Карвахосубјект : Фигуративестил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш беа откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Гикле (ЈЕЕ-Клеј) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува бесмислена презентација на готовото сликарство . без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стилот, ликовната уметност во трговска марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што ќе биде Сигурно го надополнуваат секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво, платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Пепе Тамбе. Фигуративен. Модерна и современа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сини Килими За Современа Област, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.67

Дорман 929 - Заден Лист Пролет Собранието За Специфични Модели Шевролет Одговара изберете: 2002-ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА

Правилно функционирачките лисни пружини ја држат тежината и носивоста на возилото или приколката и се �

DEN 3.00

Вес, јуни Роза Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - ХЕСЕИ ТРЕТИ

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 18х15 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ�

DEN 0.33

амуса Трендовски Долга Права Целосна Глава Клип Синтетички Екстензии За Коса Клипови 130гр Белило Русокоса

Трендовски 30 Долги Директно Целосна Глава Клип Синтетички Екстензии За Коса 5 Клипови 130g Белило Русокос

DEN 1.00