• Свеж
Мармонт Хил Херб Орегано од Рејчел Билер Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Херб Орегано од Рејчел Билер Рамка за печатење во сликарство

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Мармонт Хил „Херб Орегано“ од Рејчел Билер, врамена слика за сликање : Впечаток за врвен квалитет Гикле на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Рејчел Билер. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модерна овен зачудувачки портрет животни и инсекти сликање нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 1.00