• Свеж
Daiwa Salt Pro Sp Minnow Floiting Striper Surf Surf Plug Lure White Ghost DSPM15F48

Daiwa Salt Pro Sp Minnow Floiting Striper Surf Surf Plug Lure White Ghost DSPM15F48

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Daiwa sp Salt Pro Minnow Lure. . Minnows Minnows со Salt Pro фаќаат најразлични риби од игра и пораснаа. Неверојатно брзо во популарноста. Разновидна, долга мамка за кастинг дизајнирана за. Брз, повлечен стил на ритам што произведува непостојана страна од страна. Акција за пливање за да го привлече вниманието на предаторот. Карактеристики на пренесување на тежината. систем за полесни, подолги касти; Реална шема на скала и 3-Д. очи; тешка солена вода. . Карактеристики на Salt Pro Minnow : . . Систем за пренос на тежина за полесни, подолги касти. Реална шема на скала и 3-Д очи. Тешки куки со солена вода Daiwa Salt Pro Minnow DSPM15 F48 Ghost Bhite Lure.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитен знак Ликовна Уметност Тајниот Залив Самрак Платнена Уметност Од Пјер Леклер, Бела Мат, Дрвена Рамка

Уметник : Пјер Леклерц Предмет : Пејзажен Стил : Современа Трговска Марка Ликовна Уметност "Тајниот Зали�

DEN 1.67