• Свеж
Durago BR31330- РОТОР ЗА ДИСК со сопирачките

Durago BR31330- РОТОР ЗА ДИСК со сопирачките

DEN 4842.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дураго има дизајнирано нова линија на електрофоретски обложени ротори на сопирачките кои нудат динамични перформанси со најголема отпорност на корозија. Нашите нови врвни ротори на сопирачките имаат супериорни вредности на естетика и цени што ќе удрат акорд со професионален инсталатор и ентузијаст за автомобили. Премиум јадрото технологија овозможува построги толеранции и почисти леани. Со овој процес, не-машините области на роторите се подетални. Машина избалансирана за мазно сопирање. Повеќе конфигурации на Vane за дисипација на топлина. Не-насочувањето на вртењето на вртењето ја промовира постелнината на подлогата за сопирачките и ја елиминира потребата за обработка пред инсталацијата. Durago BR31330-02 РОТОР ЗА ДИСКИ РОТОР.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дпитисеренсио Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Папучи Ѕиркаат Пети Сандали Сандали За Жени Црни 6.5

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Карактеристики : висококвалитетен �

DEN 1.67

Mlqidk Долги Кардигани За Жени Маица Со Отворен Преден Ракав Етнички Цветен Фустан Со Копче Надолу Маици Покријте Врвови Од

бел кардиган со 3 / 4 ракави за жени лесен, женски џемпер или лесна јакна, женска пролетна јакна, кардиган �

DEN 415.84

Моокорвиќ Божиќни Чорапи Подарок Снешко Мачка Куче Пингвин Чанти Божиќни Украси Украси Чорапи Бонбони Торба

Моокорвичен Клиренс Божиќни Чорапи Подарок Снешко Мачка Куче Пингвин Чанти Божиќни Украси Украси Чора�

DEN 3.00

3д Макспајдер Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Крајслер Себринг Седан 2007-2010, КЛАСИЧНА Серија

3Д Макспајдер КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ СЕДАН 20072010 КЛАСИЧЕН ТАН Р23Д Макспајдер Прилагодените Подни Душеци се на�

DEN 0.67