• Свеж
Калифорнија Цврст Кадифен Килим, Црвен, 4'6'

Калифорнија Цврст Кадифен Килим, Црвен, 4'6'

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој прекрасно мек тепих е моќ на полипропиленско предиво за извонреден квалитет и невообичаено кадифен текстура и мекост под нозете. Достапно во повеќе големини. Висина на купот : 2 инчи. Големина : 4 'х 6'.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.