• Свеж
63 Кабинет За Складирање Со Врата Од Doorан, Тенок Висок Кабинет Во Стилот На Бохо, Модерен Кабинет За Кули Во Средината На Векот, Самостоен Организатор Во Стилот На Зе?

63 Кабинет За Складирање Со Врата Од Doorан, Тенок Висок Кабинет Во Стилот На Бохо, Модерен Кабинет За Кули Во Средината На

DEN 4799.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

●Елегантен Рурален Стил●со дрвена конструкција, златни метални рачки и елементи од rан, овој висок кабинет ќе донесе шик Боемски стил во вашата дневна соба. ●Пвц Surfaceанска Површина ● површината На Rан не само што создава рустикална атмосфера, туку е и цврста и издржлива, и што е најважно, ја зголемува функцијата на отпорна на влага. ●Силен капацитет за складирање ● Додека 2 фиоки и ормар можат да ги складираат вашите разни предмети, отворениот простор поделен со полица може да ги постави вашите декори или книги. Исто така, можете да изберете да ја инсталирате вратата на кабинетот во насоката што ја сакате. . ①Целокупниот Дизајн Е Овој тенок кабинет може да се стави во секоја соба од вашиот дом. Тоа ќе направи одлична единица за складирање на бања, или во спалната соба за складирање облека. Може да се состави и со истата серија ТВ кабинети за да ја направите вашата дневна соба полна со стил. . ●Висококвалитетните Материјали Не само што користат метални слајдови за да ја зголемат непречената употреба на фиоките, туку се произведуваат со висококвалитетна табла ОД МДФ за долгорочна употреба. И металните рачки се насликани за да се избегне од ' рѓосан. . ●Димензии●Вкупна големина : 19,6"Lx15, 7"Dx63" H. носивост : 132 LBS. Врвен Материјал : Врвен Материјал. Дебелина На Врвот на масата : 0,7 инчи. Дозвола-Подот До Дното : 3,3 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодено Одговара На Товарниот Лагер за Серијата Бмв Седан 2006-2011, Серија КАГУ

ЗА разлика од традиционалните подни душеци со големи тежини, комерцијалниот гумен изглед; 3д макспајако

DEN 911.68

Мевотех Мк Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: 1993 - ФОРД РЕНЏЕР, 1991 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и ф�

DEN 3.00

Богатства КАРОЛИНА CK4790PW Selkirk Повторно Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16W, разнобојни

Богатства КАРОЛИНА CK4790 PW1216 Селкирк Рекс Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, �

DEN 623.84