• Свеж
Уникатни поволни цени јуниори изменети лапчиња со долги ракави единечни гради со долг палто

Уникатни поволни цени јуниори изменети лапчиња со долги ракави единечни гради со долг палто

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бидете ултра-софистицирани и пријатни во овој топол капут, исечете го со измешана лаптоп и разноврсна џебови за женска шик силуета со долга линија. Со кадифен рака и нежна нијанса, ова палто со едно гради изгледа и се чувствува неверојатно меко. Плоча со единечна гради ја насочува силуетата на класичен стилски палто, завршена овде со лаптопи и џебови од размавта. Совршено да се носи со фустан, фармерки со моливи и чизми високи колена. Повод : Кафуле, шопинг, работа, канцеларија, бизнис, собирање викенд, формално, на отворено во студена ладна зима, итн. Полош : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, должина на рамото : 14 3/8 инчи, тежина : 99 1/4 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите - половината Girth Вкупна должина рамо должина на ракави 36 1/4 31 1/2 - 33 1/2 14 5/8 23 1/4s - - 38 1/4 33 1/2 33 7/8 - - 15 1/8 23 5/8m - 40 1/8 35 3/8 34 1/4 15 5/8 24 L 43 1/4 38 5/8 34 5/8- 16 3/8 24 3/8xl 46 1/2 41 3/4 35 - 17 - 24 3/42 XL 48 7/8 44 1/8 35 1/2 17 3/4 25 1/43 XL 51 1/8 46 1/2 36 - - 18 3/8 25 5/8 Единствени поволни цени Јуниори Излепени лаптили долги ракави единечни гради со долг палто 100% полиестер. Излезена лапа. Долги ракави. Единечна дојка. Назад отвор. Зимско палто. Суво чиста или рака измијте го ладно со како боја, топло железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Уникатни поволни цени, женски плус големина кратки ракави солидни облеки модни врвови за завиткување на врвови

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

DEN 331.04

Chama Plus големина V-вратот Танкинис костум за капење за жени клуч за пливање за пливање шорцеви сет за капење

Останувате активни ова лето? Ако планирате да лопатка, кајак или пливање, можеби ќе сакате дополнително

DEN 345.44

Stuple Industries Kiwi Bird Jogging вежба за вежбање патики илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.67