• Свеж
Sumn Industries пар шишиња со шампањски шишиња Аранжман за алкохол пијалок графички уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Амелија Нојс

Sumn Industries пар шишиња со шампањски шишиња Аранжман за алкохол пијалок графички уметност сива врамена уметничка печатена

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : шампањ, шише, алкохол. Дизајн од Амелија Нојс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дете Бебе Момчиња Девојчиња Girls Зима Памучна Обложена Јакна Со Кадифена Постава Качулка Јакна Со Патент Палто Беж

Дете Бебе Момчиња Девојчиња Girls Зима Памучна Обложена Јакна со Кадифена Обвивка Капут Со Патент Со Качу�

DEN 2.33

Белото, Бернардо Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-Големиот Канал, Венеција

Белото, Бернардо 14х12 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Голе�

DEN 0.33