• Свеж
Quad Scooby Doo 6V

Quad Scooby Doo 6V

DEN 1327.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете дома нов вид машина за мистерија со квадрат Scooby-Doo 6 Volt. Возете заедно со Scooby, Shaggy и остатокот од Mystery Inc. Gang со овие сопствени графики Scooby-Doo. Брза далеку од духови и духови со лесно забрзување на копчето. Максималната брзина од 2 км на час прави безбедно возење ослободено од кој било „Ру-Рос!“ Светлите за светло го осветлуваат патот и фрлаат светлина на секоја мистерија. Уживајте во бескрајна плашлива забава со квадрат Scooby-Doo 6 V. Автентична графика Скуби Доо. 6 Волт возење за возач од 18 месеци до 3 години и под 40 фунти. Лесно забрзување на копчето за притискање со максимална брзина од 2 км на час. Светлосна лента. Една година ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 1991-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 1991 - МАЗДА НАВАХО

Дизајнирани да одговараат, изведуваат и звучат како оригиналниот систем, резонаторите на Вокер користа

DEN 2.00

Ширина 6. Фт Кревет Мека Три-Пати Камион Кревет Тоно Покритие Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, ГМЦ СИЕРА

Одржувањето на вашиот товар безбеден во екстремни услови штотуку стана полесно со нашата географска Ши

DEN 3491.68