• Свеж
Д -р Пол замрзне исушена пилешка мачка за лекување и оброк за оброк

Д -р Пол замрзне исушена пилешка мачка за лекување и оброк за оброк

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие ветеринари формулирани Munchies се развиваат со искуство, сочувство и loveубов од д -р Пол. Со над 50 години искуство во нега на животни, д -р Пол знае дека #1 факторот што влијае на здравјето на животните и животниот век е исхрана. Однесувајте се кон вас кученце без вина затоа што овие здрави манчиња се несакани, пополнети и безгрижни. Овие посно, вкусни манчиња се направени од свежо месо, а потоа замрзнуваат сушено за да се заклучат во целата природна добрина и вкусот што мајката природа е наменета. Откријте ја разликата во д -р Пол денес. Замрзнување сушено месо е преполно со целата добрина на сурово без кавга. Висок протеин и малку маснотии. Вкусно и неодоливо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Inktastic Сакам Сладолед Со Симпатична Сладолед Конус Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Сакам Сладолед со Симпатична Сладолед Конус Долги Ракави Ползавец, совршен подарок за оние кои сакаат с

DEN 351.84